תהודת בראשית

Genesis Resonance Trearment (GRT)

מפגש אישי לפתיחת מרחב לניקוי ולחיווט מחודש

מרחב לחיבור פנימי

תהודת בראשית הינה תהליך וטיפול אנרגטי בו נפתח מרחב של ראשית ההתחלות שלך מרחב המזמין שלל של אפשרויות , לניקוי, לחיזוק ולנביעה חדשה. לכל אחד על פיו צרכיו ויכולתו, ברמה הגבוהה שלו ולאו דווקא המודעת.

הזדמנות לשינוי וצמיחה

על הטיפול

על הטיפול

טיפול זה אינו קסם. אלא הזדמנות. כל שיקרה תלוי אך ורק באדם עצמו. מניסיון אני יכולה להעיד שהמרחב שנפתח פוגש כל אחד במקום הנכון לו, כך שכל אחד נפגש וחווה דברים שונים ובעוצמות שונות, אך תמיד באופן מדויק למצבו ולמקום בו הוא נמצא בחיים.

מה קורה בטיפול

מה קורה בטיפול

בטיפול זה אני פותחת עבורך מרחב אנרגטי המתמקד בראשית החיים הנוכחיים שלך. מרחב זה נשאר פתוח למשך כ-3 שבועות. זהו מרחב עבודה פעיל בו יש הזדמנות לזיהוי , התבוננות , תובנות ובחירות מחודשות. מדגישה שאנני מבצעת כלל התערבות אלא רק פותחת את המרחב ותומכת לפי הצורך במהלך השבוע.

למי מתאימה תהודת בראשית?

למי מתאים?

למי שנמצא.ת בצומת בחיים למי שחווה תחושות תקיעות למי שרוצה לעשות שינוי, להניע שינוי מחובר מבפנים למי שרוצה להרחיב ולהעמיק את המודעות של.ה אך בעיקר, למי שמוכנ.ה לפנות זמן ותשומת לב עבור עצמ.ה על מנת להעמיק פנימה

מבנה הטיפול והמפגשים

מבנה הטיפול והמפגשים

תהודת בראשית הינה תהליך וטיפול אנרגטי ממוקד של שני מפגשים. תחילה נבדוק התאמה בסיסית בשיחת טלפון מקדימה. במפגש הראשון שנמשך כשעתיים ,נכיר מעט גם בעזרת שאלון , ולאחריו יתבצע הטיפול . המפגש השני יתקיים לאחר כשבוע, ובו נעשה אינטגרציה למה שהיה. בין הטיפולים אני זמינה עבורכם, לתמיכה וליווי.

איך הטיפול ישפיע עליך?

איך הטיפול ישפיע עליך?

ההשפעות עשויות להיות מהירות ועמוקות ולחילופין ייתכן שתרגישי השפעות עדינות יותר, אך לא פחות עמוקות. ההשפעות משתנות בהתאם לאדם, בהתאם לשלב בו הוא מצוי בחיים, ואין בעוצמת ההשפעה כדי להעיד אם הטיפול עבד טוב יותר או פחות.

ובנימה אישית

ובנימה אישית

אחרי הטיפול ייתכן ותרגישו עייפים. זה טבעי וזה יכול להמשך מסי ימים. ייתכן ויעלו נושאים מודחקים, ייתכן ויגיעו חשקים חדשים. ממליצה מאוד לתת זמן לתהליך שקורה. להיות במודעות. בהקשבה. לא למהר לחזור לשגרה רגילה ותזזיתית. להיות בהתבוננות ובשימת לב למה שמגיע.

חני מזל טוב מרכז הוויה

נעים להכיר

נעים מאוד, שמי שמי חני מזלטוב. חוקרת תודעה ורוח ומתרגלת אותם כדרך חיים. מלווה אנשים במגוון כלים רגשיים, קוגניטיביים ואנרגטיים.

בהכשרתי המקצועית פסיכותרפיסטית גופנית מוסמכת. בעלת נסיון בעבודה עם: שטיפה אנרגטית (שיטת דר נאדר בוטו), המסע – ברנדון בייס, העבודה – ביירון קייטי, קונסטלציה משפחתית, הדיאלוג, צמחי באך, דמיון מודרך, הילינג, שחזור גלגולים, קלפים, EFT ועוד.

מפתחת שיטות טיפול כמו תהודת בראשית וה- SWITCH

אני מאמינה בריפוי המבוסס על חיבור האדם לכוחותיו הפנימיים.
ורואה את האדם כחלק ממארג רחב המחבר בין אדמה לשמיים, בין החי והצומח.
ומכך, מאמינה ביחסי הגומלין של הזנה אנרגטית בין האדם לטבע.

דילוג לתוכן