על התודעה

תומסר בינואר 2023

התודעה הינה אוסף של מידע.

היא קיימת בכל סוג של אורגניזם

חי צומח דומם.

ישנם סוגים שונים של תודעה

ויש רמות שונות של תודעה גם באותו האורגניזם

היא נמצאת גם בנשמה

ניתן לומר שהתודעה הינה אוסף של ידע, מאפיינים.

יש רמות של תודעה ויש רשתות של תודעה.

"בהגדירי שהתודעה הינה חלק מהנפש, הנני לומר, שהאורגניזם שהינו האנוש, בקיומו בגשמי זה, בהולכו בתוך גופו הפיזי,על פני האדמה , הינו מחזיק בתודעה. שם לב אנוכי שמידע זה אינו נהיר בעבורך, ומשמבקשת את דעת, אנוכי מפרט: היחידה האנרגטית הזו הקרויה בן אנוש, מורכבת מרבדים שונים. יכולה את לראות את מבנה האנרגיה שלו, את מבנה האלפיפסי, ביצתי. מבנה זה לו אנו קוראים נפש, מורכב מסוגים שונים של אנרגיה שאחד המאפיינים שלה, הינו תדר, צפיפות, מוליכות. נהוג להפריד את התודעה, אך אין זה באמת כך. כמו שמחשבה אינה נראית, או רגש, כך גם התודעה. התודעה הינה מהות מזוקקת של פוטנציאלים שנמצאים בתוך גוף, מרחב האנוש , האליפסי. תודעה זו של האנוש, מכילה את כל אפשרויות החיבור לתודעות נוספות, גם אם אפשרויות אלו, קרי, פוטנציאלים הינם רדומים. בכל תא ה DNA קיים אותו ידע של תודעה  ואי לכך אומרים אנו שהתודעה הינה חלק מאותו מבנה אנרגטי הקרוי אנוש. כשאתם אומרים תודעה מתרחבת, או נפתחת, בפועל מתממשים זרעי הפוטנציאלים של התודעה הנמצאת בכם. הן בתוככם והן בחיבור לרשתות תודעה נוספות. ארחיב לרגע על המצוי בתוך אותן רשתות למען ראייה רחבה יותר עבורך.

כל אורגניזם מכיל את כל זרעי התודעה. היות והכל מגיע ומקבל מאותו אחד. זרעים אלו מופעלים בקרות תנאים מתאימים. היות ואינכם יחידים ביקום, זרעי התודעה נמצאים בכל היש וגם בכל האין. ועל כך נמשיך בהמשך…

התודעה נמצאת בקפסולות. המוני קפסולות. היא כמו מיכל גדול שמכיל המוני קפסולות. היא מצויה בכל תא בגוף, ב DNA שלנו. כך שתא משתכפל, גם התודעה משתכפלת. כל קפסולה נפתחת בתנאים מסויימים. אם בחיווט מתאים, אם בהבשלה מסויימת. ייתכן שהרבה קפסולות ייפתחו בו זמנית. וייתכן שאפקט התהודה יגרום לכך או שפתיחה של אחד יגרור כמו טריגר, פתיחה של אחרת.

התנאים לפתיחת קפסולות תודעה הינם שונים ומשתנים."

דילוג לתוכן